KONST / Litografier / Färglitografi 9758342
nr 975 8342
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Stockholmsmotiv, Räntmästartrappan, Djurgårdsfärja, 298/360, signerad, motivet: 54x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:57:58
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg